
Baby 2, betekend ook 2 kamers opknappen
Zoals jullie weten ben ik zwanger van ons tweede kindje en mogen we nu een zoon verwachten! Geweldig, ik ben de lucky mom van een koningskoppel.
Als ik een dochter had gekregen, had er gestaan: de lucky girls mom en bij twee boys, de lucky boysmom, kortom een kindje(s) mogen krijgen, DAT is gewoon lucky! Daar komt het eigenlijk gewoon op neer Maar goed, twee kamers dus.Femke heeft al een grote meidenbed, het ledikant staat nu nog op haar kamer net als de kast en commode. Deze moeten allemaal naar een andere kamer toe.En laat dat nou net het kleine rommelkamertje zijn, die tot aan het plafond aan toe vol staat met meuk! (90 % van mijn lieftallige man hoor, ik ben onschuldig) Hoe dan ook die deur zit angstvallig dicht…toch dacht ik van de week maar eens een blik te werpen.Oké drie keer goed zuchten en dan hups openzwaaien die deur.Nou dat openzwaaien ging dus al niet
Ik stak mijn hoofd door de ontstane opening en kreeg bijna een hartverzakking, pure paniek, horrormonen tot hogere hoogtes….OMG!!!! ennnnnnnnnn dicht die deur. Toen ik eenmaal aan het zuurstof lag en dit ‘project’ had verwerkt ging het weer.Door mijn nesteldrang wist ik wel wat er moest gebeuren en dat het ook echt NU moest gebeuren. En NU is ook echt NU, bij een zwangere vrouw in haar derde trimester. Normaal ben ik het type ‘ van uitstel komt afstel’ maar dat ging dus echt niet op.Buiten het feit dat mijn nesteldrang dat niet toe liet, is het ook slecht voor mijn bloeddruk en dus voor de kleine. Plicht goeie moeder roept…en actie. Daar ging ik, en aangezien ik nergens ben zonder hulplijn, gebruik ik die direct. Mam???Opa en oma hielpen natuurlijk mee in de uitvoering van dit immense project, daarom besloot oma dat Femke gezellig wel twee nachtjes kon slapen. Dan hadden wij even onze handen vrij en konden we echt goed door.Wow, twee euh ja dat is wel veel hè (herkenbaar moeders?
het is ook nooit goed hè haha)Femke vind het heerlijk bij opa en oma en toen die daar lucht van kreeg, pakte ze al haar koffer. Jippie logeren 2x, oké oké Fem, duidelijk.(Ook herkenbaar? dat jij er meer moeite mee hebt dat je kind..haha) Zo gezegd zo gedaan, want hoe lief en geweldig ze ook is, ook zij is van het type bewaren en vist alles weer uit de zakken.Dan spelen we uiteindelijk met spul wat weg moet ipv dat het dus ook echt weg gaat. Niet handig…dus daar ging Fem, met een mega smile, twee nachtjes naar opa en oma.Het is trouwens een erfelijke belasting, wat dat bewaren betreft, want pappa heeft er ook last van.En dit loopt nog verder door in de stamboom, dus ze kunnen er eigenlijk niks aan doen zegt Joop dan altijd. En dat het ook veel beter is voor het milieu, die is al zo vervuild en we leven in een weggooi maatschappij enz enz enz.Hè getver zooooo irritant, speelt hij de milieu kaart!Jaja je denkt aan onze kinderen, de aarde en de rest, echt heel goed lieffie, maar dit moet echt weg nu…sorryKortom dit project is al een uitdaging genoeg met alleen pappa
Goed de zolder moest dus leeg, dan kon de computerkamer naar zolder en de commode / ledikant konden dan weer daar naar toe.Snap je hem nog??? In een later stadium kan de kast ook over naar de andere kamer en krijgt Femke een toffe meiden kamer met nieuwe kast.Heb al aardig wat leuke dingen gezien dus dat komt goed! Maar dat moet helaas nog even wachten. Eerst opruimen, weggooien en uitzoeken….Pfft wat een werk en ellende. Je wil een voor foto zien? Nee sorry, dat is echt niet goed voor je bloeddruk en we willen de zorg niet verder belasten na al die corona. Inmiddels is dag 1 afgevinkt…op naar dag twee, het gaat goed maar ik hoop dat we heel het lijstje af kunnen vinken.Misschien ben ik toch iets te ambitieus geweest. We gaan het zien…Aan de nesteldrang ligt het in ieder geval niet, manlief verdiend een medaille zo goed was die bezig, zullen we dan toch meer troep hebben dan de gemiddelde Nederlander? Nah nee hè….iedereen heeft wel zo’n horrorkamertje toch? Ooh enne opa en oma, bedankt!
Reacties